#1 2014-07-17 23:08:12

Zajadacz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-07-17
Posty: 10
Punktów :   

Szkodliwość fanatyzmu w religii.

Wczoraj moja koleżanka z pracy przypadkiem sprawdziła w telefonie, że wchodzę na forum o nazwie "hulaj dusza, piekla nie ma". Nie powiedziała mi o tym, ale zaczeła się zachowywać bardzo dziwnie. Potem w smsach pisała mi że nie chce mnie już widzieć, i że mnie zniszczy i wyrzucą mnie z pracy, bo się bardzo o to postara. Okazało się (po długim wymienianiu kąśliwych z nią smsów) że uznała mnie za diabła, skoro wchodzę na takie fora o nazwie "piekiełko" i postanowiła mnie zniszczyć w imię swojej wiary. NAPRAWDE, to się stało w Polsce. W świetle prawa. Kiedy doszedłem (po pół dnia nerwów) o co jej poszło, to nie mogłem uwieżyć, że można tak popłynąć ... Teraz nie wiem czy dalej się kumplujemy, a szkoda, bo poza tym fanatyzmem to poczciwa osoba jest. Co o tym sądzicie?

Offline

#2 2014-07-17 23:12:51

gruby1993

Administrator

Zarejestrowany: 2014-07-12
Posty: 15
Punktów :   

Re: Szkodliwość fanatyzmu w religii.

religia zawszę odbierała człowiekowi zdrowy rozsądek  to nic nowego. Zauważyłem pewną prawidłowość  im częściej ludzie chodzą do kościoła tym częściej im odpierdala :-)!

Offline

#3 2014-07-18 00:07:58

Zajadacz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-07-17
Posty: 10
Punktów :   

Re: Szkodliwość fanatyzmu w religii.

Nie zawsze/ Trzeba po prostu zachować zdrowy rozsądek nawet w chodzeniu do Kościoła. A ta znajoma w necie się naoglądała jakiś fanatycznych filmów ponawracanych katoli i teraz myśli że muzyka techno jest złe, symbole niekatolickie,-zło, a mnie uznałą za diabła właśnie, mimo że przez cały rok ją wspierałem i pomagałęm jej. Wiem że mam za uszami, ale diabłem nie jestem i naprawdę mnie nastraszyła tym odchyłkiem...

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rysujemy.pun.pl www.l2destiny.pun.pl www.mpu22.pun.pl www.livemusic.pun.pl www.star-wars-forum.pun.pl